cestovní kancelář Pardubice
 • zájezdy do Itálie
 • zájezdy do Chorvatska
Mohlo by Vás zajímat

OZNAMUJEME VŠEM ZÁKAZNÍKŮM UKONČENÍ ČINNOSTI CESTOVNÍ KANCELÁŘE AGMA tour k 30.11.2018
CHORVATSKO - TURANJ- dům MAESTRAL POUZE NA VLASTNÍ DOPRAVU REZERVOVAT MŮŽETE PŘÍMO U MAJITELE : p.Petar Pedišič ....e-mail:ppedisic@qmail.com
CHORVATSKO-TURANJ- dům JUGO POUZE NA VLASTNÍ DOPRAVU REZERVOVAT můžete přímo u majitele : p.BORIS Pedišič … e-mail:apartmanijugo@qmail.com
Jednodenní zájezdy

PRIMARK 16.11. Klienti objednaní na zájezd do Primarku 16.11.-v nutném případě volejte na tel.číslo 720 390 242 nebo pište na e-mail:info@agmatour.cz

| více zde ..

Zájezd do Chorvatska - TuranjZájezd do Chorvatska - apartmány - Turanj

Zájezd Chorvatsko Turanj ilustrace - 04

Pro ty, kteří chtějí prožít klidnou dovolenou v prostředí malé dalmatské vesničky,je pobyt ve středisku TURANJ dobrou volbou. Vesničky Turanj a Sv.Filip i Jakov, volně mezi sebou propojené, jsou vystavěné mezi Zadarem (20 km) a Biogradem na Moru ( 4 km) a s možnostmi mnoha výletů do okolí. Kromě Zadaru, ve kterém je mnoho památek z období římského impéria, je na dosah i největší sladkovodní jezero - Vranské jezero.

Přímo naproti Turanju je několik ostrůvků,na které je možné se dostat člunem a strávit tak celý den v přírodě. Výlety do Národních parků Krka nebo Kornatské ostrovy, které patří mezi nejkrásnější přírodní skvosty Chorvatska. Podnebí je v této oblasti v horkém létě příjemné, protože vánek od moře zmírňuje vysoké teploty. V Turanji najdete několik obchůdků, kavárniček, restaurací nebo směnárnu.


UBYTOVÁNÍ V SOUKROMÍ - soukromé apartmánové domy leží přímo u pláže.

VZDÁLENOST OD MOŘE 15 metrů.

Zájezd - Chorvatsko Turanj ilustrace - 01 Zájezd - Chorvatsko Turanj ilustrace - 02 Zájezd - Chorvatsko Turanj ilustrace - 03

APARTMÁNY

DŮM MAESTRAL - v první řadě domů u moře.

Zájezd - Chorvatsko Turanj ilustrace - 05

Apartmánové byty v tomto domě jsou složeny vždy pouze z jedné ložnice (mimo A2) a další lůžka jsou umístěna vždy v obytných kuchyních. V tomto domě je zdarma možnost připojení WIFI.

 • A 2 - přízemí pro 5/6/7 osob. 1 ložnice - 3 lůžka, 1 ložnice - 2 lůžka. Velká obytná kuchyň se dvěma lůžky, menší kuchyňská linka, vařič, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice, stůl, židle. WC+koupelna (vana). Velká terasa.
 • B 1 - 1. poschodí pro 3/4 (5) osoby. Ložnice má 3 samostatná lůžka. Menší kuchyň s 2 samostatnými lůžky, kuchyňské skříňky, vařič, lednice,mikrovlnná touba,varná konvice, stůl, židle. Wc + koupelna ( sprcha). Malý balkon s výhledem na moře, stůl + židle
 • B 2 - 1. poschodí pro 2/3 osoby. Ložnice má 3 samostatná lůžka. Menší kuchyň - kuchyňské skříňky, vařič, lednice ,mikrovlnná trouba,varná konvice ,stůl,židle. WC+koupelna (sprcha).Velký balkón s výhledem na moře,stůl + židle.
 • B 3 - 1. poschodí pro 4/5 osob. Ložnice má 3 samostatná lůžka. Velká obytná kuchyň se dvěma samostatnými lůžky. Menší kuchyňská linka, lednice, vařič, mikrovlnná trouba, varná konvice, stůl, židle. WC + koupelna (sprcha). Velký balkon s částečným výhledem na moře, stůl + židle.
 • B 4 - 1. poschodí pro 3/4 osoby. Ložnice má 2 samostatná lůžka. Velká obytná kuchyň se dvěma samostatnými lůžky. Kuchyňské skříňky, lednice, vařič, mikrovlnná trouba, varná konvice, stůl, židle. WC + koupelna (sprcha). Velký balkon s výhledem na moře, stůl + židle.
 • C 1 - 2. poschodí pro 3/4 osoby. Ložnice 2 samostatná lůžka + rozkládací gauč. Menší obytná kuchyň s 2 samostatnými lůžky, kuchyňská skříňka, lednice, vařič, mikrovlnná trouba, varná konvice .... stůl, židle. WC + koupelna ( sprcha ). Malý balkon s výhledem na moře, stůl, židle.
 • C 2 - 2. poschodí pro 2/3 osoby. Ložnice 2 samostatná lůžka a jeden rozkládací gauč. Menší obytná kuchyň - kuchyňské skříňky, lednice, vařič, mikrovlnná trouba, varná konvice, stůl, židle. WC + koupelna ( sprcha ). Menší balkon s výhledem na moře, stůl, židle.
 • C 3 - 2. poschodí pro 4/5 osob. Ložnice 3 samostatná lůžka. Velká obytná kuchyň s jedním samostatným lůžkem a rozkládacím gaučem. Menší kuchyňská linka, lednice, vařič, mikrovlnná trouba, varná konvice, stůl, židle. WC + koupelna ( sprcha ). Velký balkon s výhledem na moře, stůl + židle.
 • C 4 - 2. poschodí pro 3/4 osoby. Ložnice 2 samostatná lůžka. Větší obytná kuchyň s jedním samostatným lůžkem a rozkládacím gaučem. Kuchyňská skříňka, lednice, vařič, mikrovlnná trouba, varná konvice, stůl, židle. WC + koupelna ( sprcha). Malý balkónek s výhledem na moře.

V některých apartmánech je přistýlka rozkládací gauč.

Zájezd - Chorvatsko Turanj ilustrace - 07 Zájezd - Chorvatsko Turanj ilustrace - 08 Zájezd - Chorvatsko Turanj ilustrace - 09 Zájezd - Chorvatsko Turanj ilustrace - 10

DŮM TEREZA - samostatný dům.

Vhodné pro jednu vícečlennou rodinu nebo dvě přátelící se rodiny. Dům je postaven ve druhé řadě domů, s velkým dvorem ,chráněným vysokou zdí .

Zájezd - Chorvatsko Turanj ilustrace - 06

Přízemí – velký dvůr ,stín tvoří vzrostlá vinná réva - naskýtá velice příjemné posezení. Je to v základu starý dům , v přízemí je zdivo postaveno z kamene , tudíž tvoří příjemný chládek , ale přízemní místnosti jsou tmavší , jelikož strop je dřevěný a místnost pouze s menšími okny.

V přízemí se nachází vybavená kuchyň a jedna tří lůžková ložnice – vstup do této třílůžkové místnosti je možný z kuchyně nebo ze dvora širokými prosklenými dveřmi.

• Starší vybavení – tři samostatná lůžka , stůl , šatní skříň

Sociální zařízení je v přízemí v rohu dvora – větší místnost s umyvadlem , WC , sprcha.

První patro je přistavěno později než přízemí domu, má velkou terasu s možností využití lehátek k opalování , slunečník.Částečný výhled na moře z této terasy v 1 patře.V tomto prvním poschodí jsou pod jedním uzavřením dvě samostatné místnosti . Z malé předchodbičky je jedna ložnice 4 lůžková (4 samost. lůžka ,šatní skříň ,stolek, křeslo) a jedna ložnice dvoulůžková (2 samostatná lůžka ,stolek , šatní skříň ) - v pokojích je novější vybavení , v tomto poschodí je pouze malá místnost s WC a umyvadlem. ( Sprcha společná v přízemí domu vybudovaná v rohu dvorku ).

Majitel v tomto ubytovacím zařízení vyžaduje složení kauce na dodržování nočního klidu od 23:00 hod. – kauce činní 2.000,-Kč (PŘI DODRŽENÍ POŘÁDKU JE KAUCE VRATNÁ )

Zájezd - Chorvatsko Turanj ilustrace - 07 Zájezd - Chorvatsko Turanj ilustrace - 08 Zájezd - Chorvatsko Turanj ilustrace - 09

DŮM JUGO - v první řadě domů u moře.

Apartmány a studia jsou na velice pěkné úrovni,dobře a účelně zařízeny. KAŽDÝ APARTMÁN MÁ SVOU VLASTNÍ KLIMATIZACI - Ve studiích B4,B5 a apartmánu B3 je zahrnuta v ceně. V apartmá B6 - možnost zapnutí klimatizace za příplatek 20EUR / týden – hradí se v místě pobytu.

Zájezd - Chorvatsko Turanj ilustrace - 06
 • B 3 - 2. poschodí pro 4/5 osob - 1 dvojlůžková ložnice ( manželská postel ) 1 ložnice se dvěma samostatnými lůžky a rozkládací přistýlkové lůžko. Klimatizace. Větší obytná kuchyň - kuchyňská linka, sporák, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, stůl, židle, WC + koupelna (sprcha). Velký balkon s neodolatelným výhledem na moře, stůl, židle.
 • B 4 - 2. poschodí STUDIO pro 2 osoby. Jedna větší místnost s manželskou postelí, stolek, židle. Klimatizace. V jedné části je malá kuchyňská linka, vařič, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice. WC + koupelna ( sprcha ). Velký balkon s kouzelným výhledem na moře, stůl, židle.
 • B 5 - 2. poschodí STUDIO pro 2 osoby. Jedna větší místnost se dvěma samostatnými lůžky, stolek, židle. Klimatizace. V jedné části je malá kuchyňská linka, vařič, lednice, mikrovlnná trouba,varná konvice. WC + koupelna ( sprcha ). Menší boční balkon s krásným výhledem na moře, stůl, židle.
 • B 6 - 2. poschodí pro 2/3 osoby. Ložnice s manželským lůžkem. Klimatizace za příplatek. Menší obytná kuchyňka s možností rozložení přídavného lůžka, malá kuchyňská linka, vařič, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice. WC + koupelna ( sprcha ). Boční balkon s výhledem do zadního traktu domu - BEZ VÝHLEDU na moře.
Zájezd - Chorvatsko Turanj ilustrace - 07 Zájezd - Chorvatsko Turanj ilustrace - 08 Zájezd - Chorvatsko Turanj ilustrace - 09 Zájezd - Chorvatsko Turanj ilustrace - 09
Zájezd - Chorvatsko Turanj ilustrace - 10

DŮM IVAN - ve druhé řadě domů od moře ( 30 m )

 • I 1 - přízemí STUDIO pro 2 osoby. Jedna dvojlůžková ložnice, WC + sprcha. Z malé terasy je vchod do kuchyňky, vybavené malou kuchyňskou linkou, lednicí, vařičem, mikrovlnnou troubou,varnou konvicí.... Na malé terase - stůl, židle.

Zájezd do Chorvatska - OKOLÍ APARTMÁNŮ

Zájezd - Chorvatsko Turanj ilustrace - 11

PLÁŽ - s drobnými kamínky a pozvolným vstupem do moře.

Vhodné pro děti i neplavce. Pro plavce možnost vstupu do vody z mola po schůdkách do hloubky cca 1,7 m. Doporučujeme obuv do vody.. Vzdálenější pláže jsou s betonovými platy nebo pískem.


POVLEČENÍ - Do apartmánů dodává povlečení majitel ubytovacího zařízení.


DELEGÁT

- v místě je náš stálý český delegát, který zajišťuje pro klienty CK AGMA tour od chorvatských partnerů výlety - půjčuje kola , slunečníky, míče, plážový tenis....

V místě pobytu je možné si zapůjčit od chorvatského partnera kajak, šlapadlo, plážová lehátka, slunečníky...


DOPLŇKOVÁ NABÍDKA

STRAVOVÁNÍ - možnost objednání mražených jídel - nabídka druhů v CK.

Pouze v omezeném množství. V případě zájmu doporučujeme včasné objednání! Rekreant si mražené jídlo ohřívá sám. Cena 75,-Kč/ks. Individuální stravování v mnoha okolních restauracích vzdálených od 30 - do 500 m řada obchodů s potravinami.


VÝLETY a PŮJČOVNÉ zajišťují chorvatští partneři.

Půjčovné: ceny jsou pouze orientační

 • šlapadlo 60 KN/hod.
 • kajak pro 1 os. 40 KN/hod., pro 3 os. 60 KN/hod.
 • lehátko + slunečník 1 den 20 KN
 • celý týden 120 KN

Výlety - ceny jsou pouze orientační

LODÍ -celodenní výlet národní park KORNATI 300 KN , děti (5-12 let) 150 KN
LOĎKA - projížďka po okolních ostrovech 220 KN ( za 4-5 osob)
ostrov BABAC 180 KN ( MAX. 6 os.)
ostrov PAŠMAN 200 KN ( MAX. 6 os.)
AUTO + loď - polodenní výlet národní park KRKA (cena za osobu) 250 KN, dítě do 5ti let 130 KN (při obsazení 4mi os.)
200 KN, 7-18 let 170 KN, do 7mi let 90 KN (obs. 3mi os.)
230 KN, 7-18 let 200 KN, do 7mi let 90 KN (obs. 2mi os.)
- výlet Zadar 220 KN ( za 4 os. ), 160 KN (2-3 os.)
POLOPONORKA – cca hodinová plavba kolem ostrovu BABAC 80 KN/os.

Zájezd do Chorvatska - PAMĚTIHODNOSTI V OKOLÍ

- ostrov Pašman - Benediktinský klášter r. 1125, Františkánský klášter, Biograd na Moru - muzeum s bohatou sbírkou ztroskotaných lodí v Pašmanském kanálu.

MÍSTNÍ AUTOBUSOVÉ SPOJENÍ - Zadar, Biograd na Moru, Šibenik

Zájezd - Chorvatsko Turanj ilustrace - 12 Zájezd - Chorvatsko Turanj ilustrace - 13 Zájezd - Chorvatsko Turanj ilustrace - 14

DOPORUČUJEME POZORNĚ PŘEČÍST VŠEOBECNÉ INFORMACE v sekci ke stažení

Zájezd do Chorvatska - GSP Souřadnice Turanj


43°58'1.93"N 15°25'48.096"E

© 2018 AGMA tour - cestovní kancelář Pardubice | info@agmatour.cz | K Polabinám 1894; Pardubice 530 02 | 720 390 242admin | tvorba www

Cookies | Podmínky obchrany osobních údajů

Rodinné domy, projekty rodinných domů |  Solární kolektory, solární systémy |  Vysoušení zdiva |  Bytové interiéry |  Poštovní schránky na poštu |  Helpdesk, helpdesk systém |  Palety, fumigace palet |  přesné sledování vozidel |  Dámské oblečení - Kalhotky, Župany |  pasivní domy, nízkoenergetické domy |  Durisol |  Infrapanely |  Vysokozdvižné vozíky |  Krbová kamna |  Stavba pasivních domů |  Stylový nábytek